HI LO THREAD DRYWALL SCREWS
Sort By:
Filters:
DIAMETER
THREAD PITCH
LENGTH
MATERIAL
FINISH
Page {pageNumber} of {pagesNumber}
- 3N25HPP0Z/2
- 3 X 1/4 PHIL PAN HI-LO #2 HD ZINC
- G
- 0
- Weight: 0.0060300
| DIAMETER: | 33 |
| THREAD PITCH: | HI-LOHI-LO |
| LENGTH: | 1/4"1/4" |
| MATERIAL: | STEELSTEEL |
| FINISH: | ZINCZINC |
- 8N125HPE0/CBD/SP/CCG
- 8-18 X 1 1/4 PHIL WAFER HI-LO W/NIBS CEMENT BOARD RUSPERT
- G
- 0
- Weight: 0.0064000
| DIAMETER: | 88 |
| THREAD PITCH: | HI-LOHI-LO |
| LENGTH: | 1-1/4"1-1/4" |
| MATERIAL: | STEELSTEEL |
| FINISH: | RUSPERTRUSPERT |
- 8T162HPE0/CBD/SP/CCG
- 8-18 X 1 5/8 PHIL WAFER HI-LO W/NIBS CEMENT BOARD RUSPERT
- G
- 0
- Weight: 0.0072000
| DIAMETER: | 88 |
| THREAD PITCH: | HI-LOHI-LO |
| LENGTH: | 1-5/8"1-5/8" |
| MATERIAL: | STEELSTEEL |
| FINISH: | RUSPERTRUSPERT |
No items match your selected filters. Please change or reset your filters to try again.
Page {pageNumber} of {pagesNumber}
Loading
Item(s) Added to Cart
View Cart
View Cart
Wishlist Updated
View Wishlist
View Wishlist
This website uses cookies to ensure you get the best user experience. By continuing to use this site, you agree to our
cookies and terms of use policy.